Beru si vše, co potřebuji ke svému uzdravení.

skluz

21. července 2015 v 20:15 |  pod perexem
hodiny, kdy se mění roviny bytí...
zle v břiše, zle v hlavě,
jsem unavená,
sociálně unavená a pomačkaná,
trochu ve skluzu opět,
...fakt doučuju ty děcka?...fakt si píšu asi tak dvacet zpráv denně s ofenzivním básníkem (OB)?...fakt jsem si dávala úlety typu PLzeň-Brno-Praha-Hořovice za 35 hodin??? fakt budu mít sedánek s rodiči a sociálními pracovníky?...fakt jsem utratila 83% výplaty za debilní cestování po republice?...COŽE TO???Do toho, jako finální tyčka do hlavy, narazí možnost, že se můj blog zakousne do očí dalšímu člověku, a skrz slzné kanálky proleze až dovnitř, kde vytvoří pohled jak do krasohledu,
anebo přijde pohasnutí, přítmí, šero...nechci o tom ani přemýšlet, jsem hloupá a nemám vyvážené osobní hranice sebeprezentace tečka.
...jsou to jenom myšlenky. O nic vlastně nejde. Jenom potřebuju zase trochu defragmentovat a upravit časování.


Moc se těším na víkendové putování s J., výlet s K. a dětma a vůbec mě čekají hodně kvalitní programy na "dny volna". Aktuální je ale novinka, jedeme s D.na víkend, což je docela úleťárna, ale těším se na to a připadne mi to milé.

Do té doby přemýšlet co nejméně (chtěla bych nějak zaznamenat alespoň část naší konverzace s OB. Jestli jsem zrála pro nějakou lekci člověčí slovesnosti a polemizování o hnusech a trápení na Světě, přišel čas sklizně)...
dýchat, hodně spát, cvičit, číst si, poslouchat hudbu, dávat si dvanáctihodinové směny,
doučovat, malovat, usmívat se, sdílet,
a tahle videa z Festu (s několikaměsíčním zpožděním koukám na "umělecké produkce" :-D), mi připadne fakt cool! Dobrá práce hoši!!!(tato třetí srandička je zde hlavně proto, že..ženské ztvárnění "krále elfů" z Tolkienovy Bitvy pěti armád je prostě NEUVĚŘITELNÉ... !)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 21. července 2015 v 21:51 | Reagovat

Jsi přepracovaná jako sudička. Zasloužíš si mírně dáchnout. :)

2 fall fall | 21. července 2015 v 22:07 | Reagovat

ano, potřebuju si dáchnout, být opečovávaná a nemít v dosahu žádnou povinnost. Doufám, že to postupně napytlíkuju...snad...doufám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama