Beru si vše, co potřebuji ke svému uzdravení.

když se řekne červená, řekneš si "červená jako..."

13. dubna 2015 v 23:37 |  (Fe)minimum
Krev.
O tři týdny zpožděná menstruace. Takhle fatální výkyvy jsem měla naposledy před několika lety. Nejvyšší čas se podívat do očí skutečnosti, že mám skvělého autopilota,
ale klíček k tělu jsem při narození nedostala, tudíž si musím sakra hlídat, abych si nepřetáhla pérka (vůbec můžu být ráda, že patřím mezi šťastlivce, kteří nemají pouze jedno).

Netěhotná samozřejmě jsem, ale test jsem si koupit musela. Ano, právě pro tu absurditu celé situace jsem také musela pokat paní z práce přímo před lékárnou. Tady se všechno otvírá nejdřív v osm, takže přijdu raději do práce dýl, a čekám s touhle paní, která patří mezi největší drbny v práci, abych si mohla požádat o těhotenský test (prosím máte nějaký, ve kterém jsou testy dva? Víte, pro jistotu).
Chudinko, ty už bys možná raději zabřezla, než abys musela připustit, že jsi se na sebe docela vyprdla? Ne, tak špatně na tom nejsem. Jen se mi na chvíli vrátila iracionální úzkost z možných příčin zamlknutí menstruace (prošla jsem si nehezkým paranoidním obdobím, kdy jsem si dělala testy při jakémkoli zpoždění bez ohledu na reálná rizika=pohlavní styky.)
Možná právě proto, že jsem se z toho vyhrabala, jsem usnula na vavřínech a přestala počítat s tím, že by mi tělo takto znova vypovědělo.
Nejvyšší čas se probrat. Aneb jak řekla paní kartářka na hradě Točník: pro vás je dobrý čas začít kdykoli, protože se potřebujete nutně pohnout z místa. Urazila jste velký kus, to ano. Ale už stojíte tam, kam jste došla, příliš dlouho.

...a poté, co jsem ze sebe před asi dvaceti minutama vypsala velkoobjemový osobní email spřízněným duším z projektu, menstruce přišla.
Takže psychosomatika je blbost? Ale jdětě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama